Sportlife uzvar Cēsīs

Svētdien Cēsīs tika aizvadīts jau sestais, pirmspēdējais, Vivus.lv MTB maratons. Pēc karstajām un saulainajām dienām dalībniekus Cēsis sagaidīja ar stipru lietu. Lietus arī ietekmēja trases stāvokli – tā bija slidena un dubļaina, kas sacensību padarīja vēl aizraujošāku. Netrūka arī kritienu un sadursmju braucēju starpā.

Arī šis posms mūsu komandai bija panākumiem bagāts. Tieši tāpat kā iepriekšējā SEB MTB maratonā Smiltenē, arī Cēsīs līdz pēdējiem metriem norisinājās sīva cīņa starp Arni Pētersonu un Matīsu Preimani, kur šoreiz Matīss par 1 sekundi piekāpās mājiniekam Arnim. Oskaram Muižniekam un Pēterim Janevicam attiecīgi 4.un 5.vieta maratona distances kopvērtējumā. Savukārt, sieviešu kopvērtējumā 3.vieta Ingrīdai Šmitei. Savā grupā Ingrīda nepārspēti pirmā.

Savukārt, pusmaratona distancē, jau pēc aptuveni pirmajiem 8 kilometriem Toms Knostenbergs un Jānis Bērziņš veica izrāvienu un tā arī divatā finišēja, tuvāko sekotāju atstājot nepilnu minūti aiz sevis. Vien 8 sekundes šķīra Raivi Jansonu no bronzas. Nācās samierināties ar koka medaļu! smile emoticonSieviešu konkurencē uzvaras lauri Ievai Strēlei. Savā vecuma grupā 2.vieta Anitai Muižniecei.

Īpašs prieks par komandu kopvērtējuma rezultātiem – uzvara gan maratona, gan pusmaratona distancēs! Tieši sadarbošanās trasē starp komandas braucējiem nesusi šādus rezultātus! Kā arī, Oskars Muižnieks saglabā kopvērtējuma līdera dzelteno kreklu maratons distancē un Toms Knostenbergs zaļo līdera kreklu pusmaratonā.

Apsveicam sportistus ar panākumiem un tiekamies jau šo svētdien Talsos – SEB MTB maratona pirmspēdējā posmā!

Sakām lielu paldies par atbalstu LNK GroupSiS LatvijaSportlife, kā arī ģimenēm, draugiem un atbalstītājiem! Bez tā tik augsti sasniegumi noteikti izpaliktu!